به فرداشهر خوش آمدید وارد شوید یا ثبت نام کنید

درباره فروشگاه اینترنتی فرداشهر

فروشگاه اینترنتی فرداشهر از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه فروش کالای دیجیتال، لوازم خانگی و لوازم شخصی برقی آغاز کرده است.

خوشبختانه در این مدت کوتاه موفق به حضور در کنار شهروندان تهرانی و ارسال کالا به تقریبا تمام استان های ایران شده ایم.

برای خرید از هر فروشگاه اینترنتی از جمله فرداشهر باید ابتدا به آن اعتماد داشته باشید. بهترین راه اعتماد به فروشگاه های اینترنتی در ایران مراجعه به نماد اعتماد الکترونیکی است

فروشگاه اینترنتی فرداشهر به نام آقای امیر حسین عبداللهی موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن شده است. پرداخت وجه کالا پس از دریافت آن در محل یکی دیگر از راه های مهم اعتماد به هر فروشگاه اینترنتی است. ما در فرداشهر از کارت خوان های همراه پارسیان استفاده می کنیم که بهترین سرویس حال حاضر در کشور است. در صورتی که از روش پرداخت آنلاین استفاده کنید به درگاه پرداخت امن پارسیان متصل خواهید شد. دیدن عبارت https در ابتدای آدرس صفحه پرداخت الکترونیکی تنها نشانه معتبر حاکی از اتصال درست شما به درگاه امن پرداخت پارسیان است.

برای تماس با فرداشهر و بهره مند ساختن ما از پیشنهاد های خود می توانید با ایمیل info@fardashahr نامه نگاری کرده یا در تمام ساعات شبانه روز با تلفن های فرشگاه تماس حاصل فرمایید.