به فرداشهر خوش آمدید وارد شوید یا ثبت نام کنید

اخبار و مقالات

راهنمای انتخاب سیستم عامل و مقایسه ویندوز با مک

راهنمای انتخاب سیستم عامل و مقایسه ویندوز با مک - فروشگاه اینترنتی فرداشهر
مایکروسافت ویندوز 10 را جدید اما آشنا معرفی میکند، و میتوان گفت برای افرادی که از ویندوز 8 خوششان نیامده، شروعی دوباره است و چه شروع دوباره خوبی! نسخه تازه مک هم بروز رسانی ارزشمندی است. در راهنمای انتخاب سیستم عامل تلاش کرده ایم تمام مزایا و معایب ویندوز و مک را در 9 زمینه اصلی به شما معرفی کنیم.
ادامه مطلب

USB Type-C چیست

تمام چیز هایی که باید درباره USB Type-C بدانید - فروشگاه اینترنتی فرداشهر
حتما هنگام خرید لپ تاپ یا موبایل جدید، نام USB Type C را به عنوان یکی از ویژگی های مهم هر دستگاهی شنیده اید. بنابراین خوب است با این تکنولوژی جدید بیشتر آشنا شویم تا بهتر بتوانید برای داشتن یا نداشتن آن در دستگاه الکترونیکی بعدی خود برنامه ریزی کنید.
ادامه مطلب

راهنمای خرید لپ تاپ برای سال 1395 و 8 نکته ای که باید در نظر بگیرید

راهنمای خرید لپ تاپ برای سال 1395، 8 نکته ای که باید در نظر بگیرید - فروشگاه اینترنتی فرداشهر
با اینکه استفاده از موبایل همه گیر شده اما هنوز خیلی کار ها را لپ تاپ ها بهتر انجام میدهند. لپ تاپ ها هم کوچکتر و قابل حمل تر شده اند و با چثه کوچک خود از پس کارهای سنگین هم بر می آیند. پس اگر تصمیم به خرید لپ تاپ داشته باشیم، چطور انتخاب مناسبی داشته باشیم؟ راهنمای خرید لپ تاپ را بخوانید تا درست تصمیم بگیرید.
ادامه مطلب

سرفیس پرو 4 در برابر مک بوک پرو

سرفیس پرو 4 در برابر مک بوک پرو، سمت اپل برویم یا مایکروسافت؟ - فروشگاه اینترنتی فرداشهر
اپل چند سال است که بازار لپ تاپ را با مک بوک هایش در دست گرفته و گل سر سبد آن هم مک بوک پروست. اما در چند سال اخیر مایکروسافت با خانواده سرفیس به بزرگترین چالش اپل تبدیل شده است. سرفیس پرو 4 بهترین مدل ارایه شده خانواده سرفیس تا کنون است. در ادامه این دو مدل با هم مقایسه خواهند شد.
ادامه مطلب

راهنمای خرید ریش تراش

راهنمای خرید ریش تراش ، چگونه بهترین ریش تراش را انتخاب کنیم - فروشگاه اینترنتی فرداشهر
خرید ریش تراش خوب با قیمت مناسب تجربه ای به یاد ماندنی است. چه برای آقایانی که از تیغ استفاده می کنند یا از ماشین ریش تراش کهنه خود خسته شده اند، چه برای خانم هایی که به دنبال خرید بهترین هدیه برای روز تولد همسرشان می گردند. قیمت ریش تراش، نوع و سازنده آن و بسیاری از موارد دیگر در خرید ریش تراش موثرند. پس به جای سر در گمی در این همه تنوع و گستردگی، راهنمای خرید ریش تراش را بخوانید تا در انتها بهترین ریش تراش را خریده باشید.
ادامه مطلب

راهنمای انتخاب نوع ریش تراش، فویلی یا چرخشی؟

راهنمای انتخاب نوع ریش تراش ، فویلی یا چرخشی - فروشگاه اینترنتی فرداشهر
آقایانی که از ریش تراش قدیمی خود خسته اند اما برای خرید بهترین ریش تراش در میان انواع و اقسام ریش تراش سر در گم شده اند، یا خانم هایی که نمی دانند چه ریش تراشی بیشتر از همه برای همسرشان مناسب است، باید راهنمای انتخاب نوع ریش تراش را با دقت بخوانند. مسلما هر دو دسته برای خرید بهترین ریش تراش ابتدا باید به این پرسش پاسخ بدهند که چه ریش تراشی بخریم، فویلی یا چرخشی؟
ادامه مطلب

تاریخچه ریش تراش فیلیپس

تاریخچه ریش تراش فیلیپس در 90 سال تلاش برای تحول ریش تراش - فروشگاه اینترنتی فرداشهر
محبوبیت امروزی ریش تراش های فیلیپس حاصل سال ها ایده پردازی، نو آوری، خلاقیت و طراحی منحصر به فرد است که علی رقم رقابت شدید در بازار و بحران های اقتصادی در طول این سالیان، برند فیلیپس را یکه تاز این میدان ساخته است.
ادامه مطلب

راهنمای خرید ریش تراش فیلیپس

راهنمای خرید ریش تراش فیلیپس
آکواتاچ نسل پیشین ریش تراش های فیلیپس است و نسل جدید و به روز ریش تراش های فیلیپس به سه دسته سری ۵۰۰۰، ۷۰۰۰ و۹۰۰۰ تقسیم بندی می شود. تمام این مدل ها کاملا ضد آب هستند، باتری های با دوامی دارند و به لطف چرخش سری های خود با پستی و بلندی های صورت سازگار می شوند. تمام مدل های هر یک از سری های ۵۰۰۰، ۷۰۰۰ و ۹۰۰۰ فیلیپس از نظر کیفیت اصلاح یکسان هستند و تنها تفاوتشان در لوازم جانبی همراه آن هاست. اما تفاوت این سری ها در کیفیت اصلاح و میزان سازگاری با پوست های حساس می باشد. با این مقدمه و با در نظر گرفتن بودجه، کاربرد ها و توانایی های سری های مختلف را بررسی و تصمیم گیری نمایید.
ادامه مطلب