به فرداشهر خوش آمدید وارد شوید یا ثبت نام کنید

جدیدترین اخبار

دورغ های بزرگ خرید اینترنتی در ایران - فروشگاه اینترنتی فرداشهر

دورغ های بزرگ خرید اینترنتی در ایران

دوست دارید اینترنتی بخرید اما اعتماد ندارید؟ یا خریده اید و پشیمانید؟ شاید از صبر کردن چندین روزه برای دریافت کالا خسته باشید یا نمی خواهید وقت خود را برای ثبت نام تلف کنید؟ خرید اینترنتی را نمی توان از زندگی حذف کرد. پس در ادامه همراه ما باشید تا راهی مطمئن برای آن پیدا کنید.
شناخت انواع اتو و راهنمای خرید بهترین اتو بخار - فروشگاه اینترنتی فرداشهر

راهنمای خرید بهترین اتو بخار

حتما برای انتخاب بهترین اتو سردرگم شده اید که به راهنمای خرید اتو نیاز پیدا کرده اید. پرسش هایی مانند اینکه بهترین مارک اتو بخار کدام است؟ یا اینکه برای خرید یک اتوی خوب باید چه چیز هایی را در نظر گرفت؟
گامی بلند در مبارزه با پلاستیک - فروشگاه اینترنتی فرداشهر

گامی بلند در مبارزه با پلاستیک

پژوهشگران موفق شده اند از طریق تقویت یک نمونه موجود آنزیم قدرت هضم انواع پلاستیک رایج را افزایش دهند. برای نمونه می توان به ماده PTE اشاره کرد که در ساخت بسیاری از انواع بطری به کار می رود. تجزیه شدن ماده مذکور در طبیعت سال های سال زمان نیاز دارد.
نخستین نگاه به هواوی P20 و P20 Pro - فروشگاه اینترنتی فرداشهر

نخستین نگاه به هواوی P20 و P20 Pro

اخیرا همه چیز به نفع هواوی پیش نرفته ولی ممکن است اوضاع به زودی تغییر کند، به لطف گوشی جدید هواوی. این ویدئو از PhoneArena برای شما انتخاب شده و نخستین نگاه این سایت به گوشی های P20 و P20 Pro هواوی است.
راهنمای انتخاب سیستم عامل و مقایسه ویندوز با مک - فروشگاه اینترنتی فرداشهر

راهنمای انتخاب سیستم عامل و مقایسه ویندوز با مک

مایکروسافت ویندوز 10 را جدید اما آشنا معرفی میکند، و میتوان گفت برای افرادی که از ویندوز 8 خوششان نیامده، شروعی دوباره است و چه شروع دوباره خوبی! نسخه تازه مک هم بروز رسانی ارزشمندی است. در راهنمای انتخاب سیستم عامل تلاش کرده ایم تمام مزایا و معایب ویندوز و مک را در 9 زمینه اصلی به شما معرفی کنیم.
تمام چیز هایی که باید درباره USB Type-C بدانید - فروشگاه اینترنتی فرداشهر

USB Type-C چیست

حتما هنگام خرید لپ تاپ یا موبایل جدید، نام USB Type C را به عنوان یکی از ویژگی های مهم هر دستگاهی شنیده اید. بنابراین خوب است با این تکنولوژی جدید بیشتر آشنا شویم تا بهتر بتوانید برای داشتن یا نداشتن آن در دستگاه الکترونیکی بعدی خود برنامه ریزی کنید.
راهنمای خرید لپ تاپ برای سال 1395، 8 نکته ای که باید در نظر بگیرید - فروشگاه اینترنتی فرداشهر

راهنمای خرید لپ تاپ برای سال 1395 و 8 نکته ای که باید در نظر بگیرید

با اینکه استفاده از موبایل همه گیر شده اما هنوز خیلی کار ها را لپ تاپ ها بهتر انجام میدهند. لپ تاپ ها هم کوچکتر و قابل حمل تر شده اند و با چثه کوچک خود از پس کارهای سنگین هم بر می آیند. پس اگر تصمیم به خرید لپ تاپ داشته باشیم، چطور انتخاب مناسبی داشته باشیم؟ راهنمای خرید لپ تاپ را بخوانید تا درست تصمیم بگیرید.
سرفیس پرو 4 در برابر مک بوک پرو، سمت اپل برویم یا مایکروسافت؟ - فروشگاه اینترنتی فرداشهر

سرفیس پرو 4 در برابر مک بوک پرو

اپل چند سال است که بازار لپ تاپ را با مک بوک هایش در دست گرفته و گل سر سبد آن هم مک بوک پروست. اما در چند سال اخیر مایکروسافت با خانواده سرفیس به بزرگترین چالش اپل تبدیل شده است. سرفیس پرو 4 بهترین مدل ارایه شده خانواده سرفیس تا کنون است. در ادامه این دو مدل با هم مقایسه خواهند شد.
راهنمای خرید ریش تراش ، چگونه بهترین ریش تراش را انتخاب کنیم - فروشگاه اینترنتی فرداشهر

راهنمای خرید ریش تراش

خرید ریش تراش خوب با قیمت مناسب تجربه ای به یاد ماندنی است. چه برای آقایانی که از تیغ استفاده می کنند یا از ماشین ریش تراش کهنه خود خسته شده اند، چه برای خانم هایی که به دنبال خرید بهترین هدیه برای روز تولد همسرشان می گردند. قیمت ریش تراش، نوع و سازنده آن و بسیاری از موارد دیگر در خرید ریش تراش موثرند. پس به جای سر در گمی در این همه تنوع و گستردگی، راهنمای خرید ریش تراش را بخوانید تا در انتها بهترین ریش تراش را خریده باشید.
راهنمای انتخاب نوع ریش تراش ، فویلی یا چرخشی - فروشگاه اینترنتی فرداشهر

راهنمای انتخاب نوع ریش تراش، فویلی یا چرخشی؟

آقایانی که از ریش تراش قدیمی خود خسته اند اما برای خرید بهترین ریش تراش در میان انواع و اقسام ریش تراش سر در گم شده اند، یا خانم هایی که نمی دانند چه ریش تراشی بیشتر از همه برای همسرشان مناسب است، باید راهنمای انتخاب نوع ریش تراش را با دقت بخوانند. مسلما هر دو دسته برای خرید بهترین ریش تراش ابتدا باید به این پرسش پاسخ بدهند که چه ریش تراشی بخریم، فویلی یا چرخشی؟
تاریخچه ریش تراش فیلیپس در 90 سال تلاش برای تحول ریش تراش - فروشگاه اینترنتی فرداشهر

تاریخچه ریش تراش فیلیپس

محبوبیت امروزی ریش تراش های فیلیپس حاصل سال ها ایده پردازی، نو آوری، خلاقیت و طراحی منحصر به فرد است که علی رقم رقابت شدید در بازار و بحران های اقتصادی در طول این سالیان، برند فیلیپس را یکه تاز این میدان ساخته است.
راهنمای خرید ریش تراش فیلیپس

راهنمای خرید ریش تراش فیلیپس

آکواتاچ نسل پیشین ریش تراش های فیلیپس است و نسل جدید و به روز ریش تراش های فیلیپس به سه دسته سری ۵۰۰۰، ۷۰۰۰ و۹۰۰۰ تقسیم بندی می شود. تمام این مدل ها کاملا ضد آب هستند، باتری های با دوامی دارند و به لطف چرخش سری های خود با پستی و بلندی های صورت سازگار می شوند. تمام مدل های هر یک از سری های ۵۰۰۰، ۷۰۰۰ و ۹۰۰۰ فیلیپس از نظر کیفیت اصلاح یکسان هستند و تنها تفاوتشان در لوازم جانبی همراه آن هاست. اما تفاوت این سری ها در کیفیت اصلاح و میزان سازگاری با پوست های حساس می باشد. با این مقدمه و با در نظر گرفتن بودجه، کاربرد ها و توانایی های سری های مختلف را بررسی و تصمیم گیری نمایید.